سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

میراب نوشت
 
20 گیگابایت هاست رایگان با قول امکانات همراه با دامنه رایگان و سی پنل و کلی چیزای دیگه مخصوص شما

محل درج آگهی و تبلیغات
 

قصدم این بود تا این مطلب را در پیامرسان منتشر نمایم اما از آنجاییکه یک مطلب غمومی است که تقریبا تمامی وبلاگ نویسان دنیای صفر و یک با آن مواجه هستند پست جدید وبلاگ خویش را به آن اختصاص دادم.

برای شروع مطلب ، با یک مثال آغاز میکنم: شما قصد دارید برای موضوعی به نزد فردی بروید ولی آدرسی که در دست دارید به گونه ای است که پس از جستجوی آدرس نهایتا ابتدا باید به سراغ فردی رفته تا او واسطه شده و مقصد نهایی و فرد اصلی را به شما نشان دهد اما در یک حالت دیگر آدرس اصلی فرد نهایی را دارید و بدون نیاز به واسطه مستقیما به نزدش میروید.

لینک وبلاگی شما حالت اول را دارد و موتورهای جستجو سرویس دهنده وبلاگ شما را به عنوان واسطه وبلاگتان و مراجعه کننده می شناسند و هیچگاه اعتبار وبلاگ شما در نزد موتور های جستجو از سرویس دهنده وبلاگتان بیشتر نیست و به روایتی رنکینگ وبلاگ شما حداکثر همان رتبه سرویس دهنده را خواهد داشت که آنهم معدل رتبه کل وبلاگهای آن سرویس دهنده است.

حال چرا وبلاگ شما برای موتورهای جستجو اینگونه شناخته میشود. پرسش به این پاسخ زیاد سخت نیست و هر وبلاگ تقریبا به زبان ساده صفحه ای از آن سرویس دهنده محسوب میشودو اصولا تمامی دامنه هایی که پیشوند یک دامنه اصلی هستند جزئی از آن دامنه محسوب میشوند و هیچگاه یک جزء اعتباری بیش از کل نخواهد داشت.

چاره کار: چاره کار هم همچون خود موضوع بسیار راحت میباشد و اغلب سرویس دهنده ها روشی برای حل این معما اتخاذ نموده اند و اگر در بخش مدیریت وبلاگتان توجه کنید قسمتی را به دامنه وبلاگ اختصاص داده اند و از آن طریق میتوانید یک دامنه اختصاصی بصورت http://mydomain.com  و سایر پسوند ها ایجاد و ضمیمه وبلاگ خود نمایید تا از آن پس تمامی موتور های جستجو وبلاگ شما را به عنوان یک سایت مجزا و اختصاصی محاسبه کرده و رتبه ای فراخور مطالب سایتتان به شما دهند.

هزینه دامنه های اختصاصی هم بنا به پسوندشان از 5 هزار توامان لغایت 30 هزار تومان در نوسان است و بستگی به میزبان دامنه شما قیمت ها متفاوت. بطور مثال دامنه ای با پسوند .ir  سالیانه در یک سایت 5000 تومان و در سایتی دیگر 25000 تومان به فروش میرسد که شما باید ابتدا یک تحقیق جامع میدانی در این رابطه نموده و سپس اقدام به خریداری دامنه مورد نظر بنمایید.

چند موضوع با اهمیت دیگر در رابطه با رنکینگ ها هم یکی تگ های مطلب است که در پارسی بلاگ با فعالسازی تیک گزینه دسته ها (کلید واژه ها ) ظاهر میشود که شامل مهم ترین کلمات مطروحه در پست است و موتورهای جستجو اهمیت زیادی به این کلمات میدهند و لازم است تا در هر مطلب چند کلمه مهم انرا در این قسمت درج نمایید و دیگری موضوع سئو سایتها میباشد که فعلا در پیامرسان امکان استفاده از این فناوری برای مدیران وبلاگها مقدور نیست

دوستان میتوانند سوالات خود را در این مورد یا هر آنچه که مربوط به این موارد میباشد در اتاق هک مطرح نمایند تا در حد توان پاسخگو باشم.: Weblog Themes By Rokh Nama :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : lمیراب عطش