شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام‌هاي اتاق

آموزش پیرایش مردانه اورجینال
+ دوستان عنوان نمودند که چرا در اتاق هک مطالبي در راستاي مستقيم با هک منتشر نمي شود که ضمن تقاضا از اساتيد ، بنده در حد بضاعت خويش مطالبي در اين رابطه منتشر مينمايم .. ابتدا به موضوع هک يک ايميل مي پردازم .. از سوي يک دوست ايميلي برايتان آمده که حاوي يک عکس ميباشد. شما با شناختي که از دوستتان داريد آن ايميل را باز کرده و محتوايش را نيز دانلود ميکنيد که احتمالا يک فايل زيپ يا عکس يا .. ميباشد.
اما پس از دانلود، وقتي بر روي فايل دابل کليک ميکنيد تا باز شده و محتواي آنرا مشاهده کنيد سيستم اررور داده و فايل اصطلاحا باز نمي شود. به هر حال از خير مشاهده فايل ميگذريد و به ادامه کار خود مشغول ميشويد
اما در زير اين اررور ساده اقداماتي انجام شده که اصطلاحا به آن هک ميگويند. فرداي آن روز شما به دوست خود تلفن ميزنيد و عنوان ميکنيد که فايلش خراب بوده است اما او ازارسال ايميل براي شما اظهار بي اطلاعي ميکند و صحبت هاي بعدي شما در جهت اثبات ادعايتان هم راه به جايي نمي برد اما شما واقعا ايميل آن دوست را باز کرديد پس چرا او انکار ميکند؟
بعدی همه 10 نظر قبلی
:)چشم نميپرسيم چه نرم افزاري هست بزرگوار...ممنون ازاطلاعات مفيدتون.چطور اينگونه ايميل ها رو شناسايي مي كنند ؟ويا اصلا راهي براي شناسايي اين فايلهاي ويروسي هست؟
سلام بر برادر عشق الهيي گرامي .. متاسفانه بنده دقيقا در اين لحظه نظر شما را مشاهده منوده ام .. اگر همچنان سوال شما بقوت خويش باقي است بفرماييد تا جواب گويم
+ بچه ها اينجا هکر حرفه اي وجود داره؟
سلام يحتمل موجود هست اما من نمي شناسم
+ سلام دوستان .. قصد داريم روشهاي هک و جلوگيري از اون رو تو اين فيد با کمک هم بنويسيم .. کسي ميتونه کمک کنه؟
ما همچنان منتظريم بزرگوار...
سلام بر عشق الهي گرامي .. در اتاق تا حدي که دوستان عضو سوال داشته اند و در آن حدود اقدام به درج جواب و .. نموده ام ليکن اگر موضوع خاصي مد نظر شما است بفرماييد تا در وسع خود جواب تقديم کنم ..
بعدی همه 17 نظر قبلی
ممنون از شما بزرگوار...
خواهش ميکنم .. هرچند مطالب درخور و قابل استفاده اي نيست اما در حد توان ، وظيفه جاري مينمايم ..